Promocje
Rękawice Sells Axis 360 Elite Aqua
Rękawice Sells Axis 360 Elite Aqua
485,00 zł 299,00 zł
szt.
Rękawice Sells Wrap  Aqua 2016 Junior
Rękawice Sells Wrap Aqua 2016 Junior
469,00 zł 275,00 zł
szt.
Rękawice Sells Total Contact Terrain 2016
Rękawice Sells Total Contact Terrain 2016
399,00 zł 275,00 zł
szt.
Faktury i paragony

Paragony

Do każdego produktu zakupionego w sklepie internetowym sells.com.pl, dołączany jest dowód sprzedaży. Znajduje się on zawsze w paczce zawierającej zamówiony produkt lub produkty. Dowód sprzedaży jest niezbędny w przypadku zwrotu, wymiany bądź reklamacji zakupionego produktu lub produktów.

W przypadku zakupu kilku produktów, Klient ma prawo zażądać od Sprzedającego wystawienia pojedynczych dowodów sprzedaży. W takim przypadku należy o tym fakcie poinformować Sprzedającego w momencie składania zamówienia w polu „uwagi”.

 

Faktury

Klient ma prawo zażądać od sprzedającego wystawienia faktury VAT na zakupione przez siebie produkty. W tym wypadku należy zaznaczyć opcję „firma” podczas wypełniana danych, w trakcie składania zamówienia. Faktura VAT zostanie wysłana razem z zamówionym produktem lub produktami.

W przypadku zakupu kilku produktów, Klient ma prawo zażądać od Sprzedającego wystawienia kilku faktur lub faktury i pojedynczych dowodów sprzedaży. W takim przypadku należy o tym fakcie poinformować Sprzedającego w momencie składania zamówienia w polu „uwagi”.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe