Promocje
Rękawice Sells Wrap Elite Aqua
Rękawice Sells Wrap Elite Aqua
399,00 zł 244,00 zł
szt.
Rękawice Sells Axis 360 Aqua 2016
Rękawice Sells Axis 360 Aqua 2016
549,00 zł 375,00 zł
szt.
Rękawice Sells Silhouette Aqua 2016
Rękawice Sells Silhouette Aqua 2016
489,00 zł 335,00 zł
szt.
Faktury i paragony

Paragony

Do każdego produktu zakupionego w sklepie internetowym sells.com.pl, dołączany jest dowód sprzedaży. Znajduje się on zawsze w paczce zawierającej zamówiony produkt lub produkty. Dowód sprzedaży jest niezbędny w przypadku zwrotu, wymiany bądź reklamacji zakupionego produktu lub produktów.

W przypadku zakupu kilku produktów, Klient ma prawo zażądać od Sprzedającego wystawienia pojedynczych dowodów sprzedaży. W takim przypadku należy o tym fakcie poinformować Sprzedającego w momencie składania zamówienia w polu „uwagi”.

 

Faktury

Klient ma prawo zażądać od sprzedającego wystawienia faktury VAT na zakupione przez siebie produkty. W tym wypadku należy zaznaczyć opcję „firma” podczas wypełniana danych, w trakcie składania zamówienia. Faktura VAT zostanie wysłana razem z zamówionym produktem lub produktami.

W przypadku zakupu kilku produktów, Klient ma prawo zażądać od Sprzedającego wystawienia kilku faktur lub faktury i pojedynczych dowodów sprzedaży. W takim przypadku należy o tym fakcie poinformować Sprzedającego w momencie składania zamówienia w polu „uwagi”.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe