Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Faktury i paragony

Paragony

Do każdego produktu zakupionego w sklepie internetowym sells.com.pl, dołączany jest dowód sprzedaży. Znajduje się on zawsze w paczce zawierającej zamówiony produkt lub produkty. Dowód sprzedaży jest niezbędny w przypadku zwrotu, wymiany bądź reklamacji zakupionego produktu lub produktów.

W przypadku zakupu kilku produktów, Klient ma prawo zażądać od Sprzedającego wystawienia pojedynczych dowodów sprzedaży. W takim przypadku należy o tym fakcie poinformować Sprzedającego w momencie składania zamówienia w polu „uwagi”.

 

Faktury

Klient ma prawo zażądać od sprzedającego wystawienia faktury VAT na zakupione przez siebie produkty. W tym wypadku należy zaznaczyć opcję „firma” podczas wypełniana danych, w trakcie składania zamówienia. Faktura VAT zostanie wysłana razem z zamówionym produktem lub produktami.

W przypadku zakupu kilku produktów, Klient ma prawo zażądać od Sprzedającego wystawienia kilku faktur lub faktury i pojedynczych dowodów sprzedaży. W takim przypadku należy o tym fakcie poinformować Sprzedającego w momencie składania zamówienia w polu „uwagi”.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe