Promocje
Rękawice Sells Axis 360 Elite Aqua
Rękawice Sells Axis 360 Elite Aqua
485,00 zł 299,00 zł
szt.
Rękawice Sells Wrap  Aqua 2016 Junior
Rękawice Sells Wrap Aqua 2016 Junior
469,00 zł 275,00 zł
szt.
Rękawice Sells Total Contact Terrain 2016
Rękawice Sells Total Contact Terrain 2016
399,00 zł 275,00 zł
szt.
Gwarancja i reklamacje

 

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym sells.com.pl objęte są gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady ukryte, powstałe z winy producenta. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z Ustawą Rady Ministrów z dn. 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (DZ.U. NR 141 poz.1176).

Jeżeli wada zakupionego Produktu została stwierdzona przed upływem roku od chwili jego wydania, domniemywa się, że istniała ona już w dniu jego wydania.

Jeżeli wada fizyczna Produktu została stwierdzona przed upływem dwóch lat od chwili jego wydania, Sprzedawca ponosi odpowiedzialność wobec Klienta z tytułu rękojmi.

Reklamację należy składać w formie pisemnej Podstawą do zgłoszenia reklamacji jest dowód zakupu produktu, który razem z reklamowanym produktem należy odesłać na adres: Sklep internetowy sells.com.pl, ul. Urodzajna 1a/10, 43-300 Bielsko – Biała. Klient reklamowany produkt wysyła na swój koszt. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeżeli reklamacja zostanie zakwalifikowana jako bezpodstawna, Sprzedawca odsyła reklamowany produkt na koszt Klienta (przesyłka 15 zł).

Trwałość każdego produktu zależy od tego w jaki sposób i w jakich warunkach jest, był on użytkowany. Reklamacji nie podlegają:

  • uszkodzenia powstałe poprzez nieprawidłowy dobór rozmiaru produktu,
  • uszkodzenia powstałe w wyniku użytkowania towaru niezgodnie z jego przeznaczeniem,
  • naturalne zużywanie się produktu,
  • uszkodzenia mechaniczne (otarcia, rozcięcia, rozerwania)
  • uszkodzenia powstałe przez brak pielęgnacji oraz konserwacji produktu,
  • uszkodzenia świadomie pogłębiane przez dalsze użytkowanie produktu.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe