Promocje
Rękawice Sells Axis 360 Elite Aqua
Rękawice Sells Axis 360 Elite Aqua
485,00 zł 299,00 zł
szt.
Rękawice Sells Wrap  Aqua 2016 Junior
Rękawice Sells Wrap Aqua 2016 Junior
469,00 zł 275,00 zł
szt.
Rękawice Sells Total Contact Terrain 2016
Rękawice Sells Total Contact Terrain 2016
399,00 zł 275,00 zł
szt.
Technologie

 Sells Goalkeeper Products specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości rękawic, odzieży i akcesoriów dla bramkarzy. To co nas cechuje to bezkompromisowość. Stawiamy na jakość naszych produktów, która jest dla nas nadrzędnym celem. Do produkcji naszych rękawic używamy wyłącznie naturalnego lateksu i najwyższej jakości komponentów, które sprawiają. że jakości naszych produktów nie da się porównać do żadnych innych. A co za tym idzie możliwości jakie dają rękawice Sells, sprawiają że zawsze masz przewagę.  Sells to po prostu ANOTHER LEVEL!!!

  • 5 linii wyjątkowych produktów, dających możliwość idealnego dopasowania do dłoni i do preferencji użytkownika,
  • 8 modeli w każdej z linii produktów, dedykowanych na konkretne warunki, w jakich przyjdzie Ci grać,
  • 40 modeli rękawic Sells łącznie - jak wybrać tą właściwą?

 

Linia rękawic VV    
Zaprojektowane przy udziale jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Linia VV Victor Valdes to hybrydowy krój łączący w sobie cechy modeli Wrap i Axis 360. Kciuk, a także zewnętrze części palców wskazującego i małego to krój roll finger, podczas gdy pozostałe to krój flat, z dodatkową przestrzenią wentylacyjną pomiędzy palcami.

 

Linia rękawic WRAP    
Krój roll finger to optymalny kontakt lateksu z piłką, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, przyczepność i komfort nawet dla najbardziej wymagających bramkarzy.

 

Linia rękawic TOTAL CONTACT    
Autorski krój rękawic stworzony przez Sells. Krój Exspanse zapewnia maksymalny kontakt z piłką, po przez wyjątkowe dopasowanie do dłoni. Niezwykle elastyczne, w pełni pokryte lateksem rękawice, zapewniają niespotykane wcześniej uczucie kontroli nad piłką.

 

Linia rękawic AXIS 360    
Klasyczny krój flat, z płaskim szwem i dodatkową przestrzenią wentylacyjną między palcami, dla bramkarzy ceniących sobie klasykę.

 

Linia rękawic SILHOUETTE    
Krój negative, z wewnętrznymi szwami pomiędzy poszczególnymi palcami. Dodatkowe wykończenie palców lateksem zwiększa pole kontaktu z piłką, zachowując przy tym podstawowe właściwości i cechy kroju.

 

ADHESION ULTRA™  

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i z tego, że jako marka Sells wprowadziliśmy na rynek tak wiele innowacyjności po przez stosowane przez nas technologie. Nigdzie indziej nie jest to bardziej widoczne niż w przypadku lateksu… Jako bramkarz możesz być całkowicie pewien, że wybierając rękawice Sells otrzymujesz produkt, który jest najlepszym rozwiązanie technologicznym, bez względu na warunki jak i nawierzchnię, na której przyjdzie Ci grać. Nasz lateks wytwarzany jest w Niemczech, a nasza ciągła koncentracja na jak najlepszej jakości materiałów, z których tworzymy nasze rękawice, przekłada się na to, że Sells powszechnie uznawany jest za lidera rynku rękawic bramkarskich.

Specjalnie opracowany w Niemczech 4 mm lateks Adeshion Ultra ™ jest laminowany z 5 mm pianką, którą zapewnia wyjątkowych chwyt niezależnie od warunków. Takie połączenie oznacza, że lateks Adeshion Ultra ™ nie ma sobie równych zapewniając bramkarzowi bezpieczeństwo, zaufanie i pewność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Przygotowaliśmy pięć różnych rodzajów lateksu Adeshion Ultra ™ od tego w jakich warunkach i na jakiej nawierzchni przyjdzie Ci grać:

Adhesion Ultra Absolute™           X Conditions / każde warunki
Adhesion Ultra Extreme™           Wet & Cold Conditions / zimne i mokre warunki
Adhesion Ultra Supreme™         Wet Conditions / deszcz, duża wilgotność
Adhesion Ultra Breathe™           Dry Weather Conditions / sucho, gorąco, wilgotno
Adhesion Ultra Robusto™           Hard & Synthetic Conditions / sztuczna i twarda nawierzchnia

 

OUTLAST TECHNOLOGY®  
Outlast to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów tekstylnych - materiał termor-egulujący. Zaprojektowany jest tak, by zgromadzoną energię cieplną uwalniał - gdy jest jej nadmiar i gromadził - gdy jest jej za mało. Outlast został wynaleziony w trakcie badań NASA. Został z powodzeniem zastosowany w kombinezonach dla astronautów. Dziś stosowany jest głównie w produkcji specjalistycznej odzieży. Sells jako jedyny na świecie producent rękawic bramkarskich wykorzystuje Outlast w swoich produktach. Można powiedzieć, że materiał ten odpowiada za utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu wewnątrz rękawicy. Wszystko po to, żeby zapewnić dłoni maksymalny komfort.

 

GUARD SUPERFLEX™  

System GUARD SUPERFLEX™ zapewnia bramkarzowi ochronę palców, zapobiegając "przegięciom". Lekkie i elastyczne, jednokierunkowe elementy usztywniające zapewniają komfort, jednocześnie chroniąc Twoje palce przed obrażeniami. Bramkarz wracający do gry po kontuzji, może chronić wrażliwe obszary palców, dając im większą pewność podczas gry. Modele z linii Excel posiadają stały system GUARD SUPERFLEX™, podczas gdy modele z linii Axis 360 i Silhouette mają możliwość wyjęcia poszczególnych protektorów.

 

SS4 Latex  

Najwyższej jakości 4 mm lateks supersoft laminowany z 4mm pianką, którą zapewnia wyjątkowych chwyt niezależnie od warunków. SS4 jest uniwersalną propozycją, dedykowaną do gry na każdej nawierzchni i w każdych warunkach.

 

SS3 Latex  

Najwyższej jakości 3 mm lateks supersoft laminowany z 4mm pianką, którą zapewnia wyjątkowych chwyt niezależnie od warunków. SS3 jest uniwersalną propozycją, dedykowaną do gry na każdej nawierzchni i w każdych warunkach.

 

Surround Cut™  

Technologia Surround Cut ™ została opracowana i wprowadzona na rynek przez Sells Goalkeeper Products. Konstrukcja lateksu Surround Cut ™ owija dłoń od zewnętrznej strony zapewniając maksymalny kontakt z piłką podczas chwytu. Daje bramkarzowi komfort i bezpieczeństwo, szczególnie przy chwytaniu crossowych piłek w niekorzystnych warunkach pogodowych. Stosowana jest w modelach Elite i Pro w liniach Total Contact i Axis 360.

 

Bio-Flex™  

Technologia Bio-Flex ™ to wszystko to, co znajdziesz z po drugiej stronie swojej rękawicy… Czy zastanawiałeś się kiedyś nad konstrukcją rękawicy, nad tym jak to jest, że tak wygodnie dopasowuje się do dłoni? Anatomicznie zaprojektowany krój, strefy współpracujące z naturalnym ruchem dłoni i palców. Twoja rękawica jest jak Twoja druga skóra. To właśnie Bio-Flex ™.

 

STRATOtex™  

Membrana STRATOtex ™ to wodoodporny, a zarazem oddychający materiał. Z jednej strony chroni dłoń przed wilgocią z zewnątrz, z drugiej zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Membrana STRATOtex ™ wykorzystywana jest w rękawicach Pro Aqua.

 

AIRFLOW™  

Wysokiej klasy oddychający materiał, który sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Wykorzystywany w modelach Pro Terrain i Excel 4.

 

VENTILATE™  

Najwyższej jakości oddychający materiał zapewniający komfort podczas wysokiej temperatury. Stosowany w modelach Pro Breeze.

 

ICE BLOC™  

Wysokiej jakości materiał będący połączeniem stretchu i fleecu. Zapewnia komfort i ciepło nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Tkanina ICE BLOC™ wykorzystywana jest w modelach Pro Subzero.

 

STORM-TEX™  

Kolejna z membran stosowana przez Sells. Komfort, oddychalność i wodoodporność. Stosowana w modelach Excel 3 i Mimeo Aspire.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe