Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Technologie

 Sells Goalkeeper Products specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości rękawic, odzieży i akcesoriów dla bramkarzy. To co nas cechuje to bezkompromisowość. Stawiamy na jakość naszych produktów, która jest dla nas nadrzędnym celem. Do produkcji naszych rękawic używamy wyłącznie naturalnego lateksu i najwyższej jakości komponentów, które sprawiają. że jakości naszych produktów nie da się porównać do żadnych innych. A co za tym idzie możliwości jakie dają rękawice Sells, sprawiają że zawsze masz przewagę.  Sells to po prostu ANOTHER LEVEL!!!

  • 5 linii wyjątkowych produktów, dających możliwość idealnego dopasowania do dłoni i do preferencji użytkownika,
  • 8 modeli w każdej z linii produktów, dedykowanych na konkretne warunki, w jakich przyjdzie Ci grać,
  • 40 modeli rękawic Sells łącznie - jak wybrać tą właściwą?

 

Linia rękawic VV    
Zaprojektowane przy udziale jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Linia VV Victor Valdes to hybrydowy krój łączący w sobie cechy modeli Wrap i Axis 360. Kciuk, a także zewnętrze części palców wskazującego i małego to krój roll finger, podczas gdy pozostałe to krój flat, z dodatkową przestrzenią wentylacyjną pomiędzy palcami.

 

Linia rękawic WRAP    
Krój roll finger to optymalny kontakt lateksu z piłką, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, przyczepność i komfort nawet dla najbardziej wymagających bramkarzy.

 

Linia rękawic TOTAL CONTACT    
Autorski krój rękawic stworzony przez Sells. Krój Exspanse zapewnia maksymalny kontakt z piłką, po przez wyjątkowe dopasowanie do dłoni. Niezwykle elastyczne, w pełni pokryte lateksem rękawice, zapewniają niespotykane wcześniej uczucie kontroli nad piłką.

 

Linia rękawic AXIS 360    
Klasyczny krój flat, z płaskim szwem i dodatkową przestrzenią wentylacyjną między palcami, dla bramkarzy ceniących sobie klasykę.

 

Linia rękawic SILHOUETTE    
Krój negative, z wewnętrznymi szwami pomiędzy poszczególnymi palcami. Dodatkowe wykończenie palców lateksem zwiększa pole kontaktu z piłką, zachowując przy tym podstawowe właściwości i cechy kroju.

 

ADHESION ULTRA™  

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i z tego, że jako marka Sells wprowadziliśmy na rynek tak wiele innowacyjności po przez stosowane przez nas technologie. Nigdzie indziej nie jest to bardziej widoczne niż w przypadku lateksu… Jako bramkarz możesz być całkowicie pewien, że wybierając rękawice Sells otrzymujesz produkt, który jest najlepszym rozwiązanie technologicznym, bez względu na warunki jak i nawierzchnię, na której przyjdzie Ci grać. Nasz lateks wytwarzany jest w Niemczech, a nasza ciągła koncentracja na jak najlepszej jakości materiałów, z których tworzymy nasze rękawice, przekłada się na to, że Sells powszechnie uznawany jest za lidera rynku rękawic bramkarskich.

Specjalnie opracowany w Niemczech 4 mm lateks Adeshion Ultra ™ jest laminowany z 5 mm pianką, którą zapewnia wyjątkowych chwyt niezależnie od warunków. Takie połączenie oznacza, że lateks Adeshion Ultra ™ nie ma sobie równych zapewniając bramkarzowi bezpieczeństwo, zaufanie i pewność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Przygotowaliśmy pięć różnych rodzajów lateksu Adeshion Ultra ™ od tego w jakich warunkach i na jakiej nawierzchni przyjdzie Ci grać:

Adhesion Ultra Absolute™           X Conditions / każde warunki
Adhesion Ultra Extreme™           Wet & Cold Conditions / zimne i mokre warunki
Adhesion Ultra Supreme™         Wet Conditions / deszcz, duża wilgotność
Adhesion Ultra Breathe™           Dry Weather Conditions / sucho, gorąco, wilgotno
Adhesion Ultra Robusto™           Hard & Synthetic Conditions / sztuczna i twarda nawierzchnia

 

OUTLAST TECHNOLOGY®  
Outlast to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów tekstylnych - materiał termor-egulujący. Zaprojektowany jest tak, by zgromadzoną energię cieplną uwalniał - gdy jest jej nadmiar i gromadził - gdy jest jej za mało. Outlast został wynaleziony w trakcie badań NASA. Został z powodzeniem zastosowany w kombinezonach dla astronautów. Dziś stosowany jest głównie w produkcji specjalistycznej odzieży. Sells jako jedyny na świecie producent rękawic bramkarskich wykorzystuje Outlast w swoich produktach. Można powiedzieć, że materiał ten odpowiada za utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu wewnątrz rękawicy. Wszystko po to, żeby zapewnić dłoni maksymalny komfort.

 

GUARD SUPERFLEX™  

System GUARD SUPERFLEX™ zapewnia bramkarzowi ochronę palców, zapobiegając "przegięciom". Lekkie i elastyczne, jednokierunkowe elementy usztywniające zapewniają komfort, jednocześnie chroniąc Twoje palce przed obrażeniami. Bramkarz wracający do gry po kontuzji, może chronić wrażliwe obszary palców, dając im większą pewność podczas gry. Modele z linii Excel posiadają stały system GUARD SUPERFLEX™, podczas gdy modele z linii Axis 360 i Silhouette mają możliwość wyjęcia poszczególnych protektorów.

 

SS4 Latex  

Najwyższej jakości 4 mm lateks supersoft laminowany z 4mm pianką, którą zapewnia wyjątkowych chwyt niezależnie od warunków. SS4 jest uniwersalną propozycją, dedykowaną do gry na każdej nawierzchni i w każdych warunkach.

 

SS3 Latex  

Najwyższej jakości 3 mm lateks supersoft laminowany z 4mm pianką, którą zapewnia wyjątkowych chwyt niezależnie od warunków. SS3 jest uniwersalną propozycją, dedykowaną do gry na każdej nawierzchni i w każdych warunkach.

 

Surround Cut™  

Technologia Surround Cut ™ została opracowana i wprowadzona na rynek przez Sells Goalkeeper Products. Konstrukcja lateksu Surround Cut ™ owija dłoń od zewnętrznej strony zapewniając maksymalny kontakt z piłką podczas chwytu. Daje bramkarzowi komfort i bezpieczeństwo, szczególnie przy chwytaniu crossowych piłek w niekorzystnych warunkach pogodowych. Stosowana jest w modelach Elite i Pro w liniach Total Contact i Axis 360.

 

Bio-Flex™  

Technologia Bio-Flex ™ to wszystko to, co znajdziesz z po drugiej stronie swojej rękawicy… Czy zastanawiałeś się kiedyś nad konstrukcją rękawicy, nad tym jak to jest, że tak wygodnie dopasowuje się do dłoni? Anatomicznie zaprojektowany krój, strefy współpracujące z naturalnym ruchem dłoni i palców. Twoja rękawica jest jak Twoja druga skóra. To właśnie Bio-Flex ™.

 

STRATOtex™  

Membrana STRATOtex ™ to wodoodporny, a zarazem oddychający materiał. Z jednej strony chroni dłoń przed wilgocią z zewnątrz, z drugiej zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Membrana STRATOtex ™ wykorzystywana jest w rękawicach Pro Aqua.

 

AIRFLOW™  

Wysokiej klasy oddychający materiał, który sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Wykorzystywany w modelach Pro Terrain i Excel 4.

 

VENTILATE™  

Najwyższej jakości oddychający materiał zapewniający komfort podczas wysokiej temperatury. Stosowany w modelach Pro Breeze.

 

ICE BLOC™  

Wysokiej jakości materiał będący połączeniem stretchu i fleecu. Zapewnia komfort i ciepło nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Tkanina ICE BLOC™ wykorzystywana jest w modelach Pro Subzero.

 

STORM-TEX™  

Kolejna z membran stosowana przez Sells. Komfort, oddychalność i wodoodporność. Stosowana w modelach Excel 3 i Mimeo Aspire.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe